На Житомирській трасі, біля виїзду з Києва зіткнулися BMW 5 і Opel Insignia. Внаслідок ДТП пасажир BMW отримав перелом стегна.

Аварія трапилась у понеділок, 19 листопада, близько 1.00 ночі, повідомляє “Інформатор”.

Автомобіль BMW із пасажиром у салоні рухався лівою смугою по Житомирській трасі в бік Києва. Неподалік від в’їзду у Київ на розворот виїжджав автомобіль Opel Insignia. Водій Opel не помітив BMW і виїхав на дорогу прямо перед ним. Водій BMW спробував уникнути зіткнення, повернувши ліворуч. Машина по дотичній ударила правим боком Opel, після чого її занесло, вона влетіла у відбійник і виїхала на зустрічну смугу.

В результаті аварії постраждав пасажир BMW. Його госпіталізували з переломом стегна. Саме йому й належав автомобіль. Він купив його днем ​​раніше і попросив свого приятеля “перегнати” машину, оскільки ще не впевнено почувається за кермом для довгих поїздок.

На Житомирской трассе недавно купленную BMW разорвало об отбойник

Опубліковано Информатор Киев Неділя, 18 листопад 2018 р.

BMW отримав значні пошкодження. Від удару об відбійник у нього відірвалося праве переднє колесо, весь правий бук сильно пошкоджений, вирвало передні дверки. В Opel Insignia розбита задня частина. На місці працювали два екіпажі патрульної поліції та карета “швидкої”. Деталі події встановить слідство.