НАЗК нагадало, що чиновники, котрі отримають на свято подарунок на суму від 1 921 гривні, будуть змушені повернути його Святому Миколаю назад.

“Нагадуємо вам, що вашу безмежну щедрість при виборі подарунка особам, уповноваженим на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняним до них особам варто проявляти лише до близьких осіб. В іншому випадку подарунок на суму від 1 921 грн доведеться повернути Святому Миколаю назад”, — повідомляє НАЗК у Facebook.

У відомстві також нагадали про заборону одержувати чиновниками подарунків від своїх підлеглих.

Також зазначається, що підлеглим не варто спокушати “керівників подарунками і завдавати їм зайвого клопоту у вигляді протоколу про адміністративне правопорушення”.

Шановний Св. Миколаю та всі, хто передає через нього привітання суб’єктам декларування!

Шановний Святий Миколаю та всі, хто передає через нього привітання суб’єктам декларування!Нагадуємо вам, що вашу безмежну щедрість при виборі подарунка особам, уповноваженим на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняним до них особам варто проявляти лише до близьких осіб. В іншому випадку подарунок на суму від 1 921 грн доведеться повернути Святому Миколаю назад.Нагадуємо також про заборону таким особам одержувати подарунки від підлеглих. Тому аби не завдати своїм керівникам зайвого клопоту у вигляді протоколу про адміністративне правопорушення, не спокушайте їх своїми подарунками.Бажаємо вам, щоб вашим фінансовим можливостям у наступному році приємно здивувався навіть Святий Миколай!#НАЗК #декларування #едекларування #Миколай

Опубліковано Національне агентство з питань запобігання корупції – НАЗК Понеділок, 17 грудня 2018 р.