Колишній продюсер Ані Лорак і Міки Ньютон Юрій Фальоса вважає окупований Крим законною російською, а не українською територією.

Це випливає з його слів, сказаних у прямому ефірі на Прямому каналі у неділю, 7 жовтня.

«Я не визнаю (окупований Крим українською територією. — Ред.), припустимо. І що? Мене зараз видворити з країни? Взяти інше громадянство?», — запитав він.

Ці слова Фальоси прозвучали в ході ток-шоу «Слова і музика», яке було присвячене питанню доцільності подальшого існування звань заслужених і народних артистів. Зокрема, йшлося про те, чи має держава у разі припинення практики присвоювання таких звань, анулювати їх для вже нагороджених.

Під час цього обговорення зайшла мова про негромадян України, котрі отримали звання народного артиста, таких, як Микола Басков, Пилип Кіркоров та Олександр Малінін.

Зокрема, продюсер Володимир Бебешко зазначив, що дехто, отримавши звання народного артиста України, Україну ж і «хаять».

Фальоса з ним не погодився і заявив, що ті артисти, про кого каєе Бебешко, нічого поганого не говорять про Україну та її народ, а лише негативно відгукуються про події, які у ній відбуваються.

Фальосі намагався опонувати один із ведучих, Дмитро Клімашенко, він вказав, що такі “народні артисти” підтримують окупацію Криму. Після цього і прозвучали слова Фальоси про «російський Крим».

Ведучі ніяк не відреагували на слова Фальоси про тимчасово окупований півострів. Раніше Фальоса вже потрапляв у скандал, коли перед чемпіонатом світу з футболу, який відбувся у РФ, заявив, що він є росіянином.