Сьогодні,  20 вересня, на автомобільній стоянці за адресою вулиця Григоренка, 1 у Києві сталася масштабна пожежа – невідомі підпалили машину громадського активіста.

Пожежа почалася близько 2:45, повідомляє “Інформатор”.

За словами власника згорілого автомобіля Skoda Octavia, в момент пожежі авто перебувало на стоянці. Невідомі непомітно пробралися на територію, що охороняється, облили капот машини маслом і підпалили його. До приїзду рятувальників полум’я від палаючого автомобіля піднімалося приблизно на три метри.

В результаті пожежі постраждали ще п’ять машин, які в цей момент були припарковані знаходилися поруч з палаючим авто. Найбільше дісталося Suzuki SX4 – автомобіль вигорів практично повністю. У Skoda Fabia і Mazda 3 серйозно обгоріли задні частини. Opel Vectra і Renault отримали незначні пошкодження – в деяких місцях обгоріла фарба. У Skoda Octavia, на яку і націлювалися зловмисники, згоріла вся передня частина.

 

Господар машини припускає, що в такий спосіб йому могли мстити через його громадянську позицію щодо нелегального видобутку піску в селі Пухівка. Він неодноразово організовував акції проти незаконного бізнесу.

У результаті пожежі ніхто не постраждав. На місці працювали дві пожежні бригади, екіпаж патрульної поліції і «швидка». Причини загоряння встановить слідство.