До учня московської школи № 1359 Дані Горбатенко, який озброєний ножем закрився в одному з класів, прийшла його мама та веде з ним перемовини.

Про це повідомляє канал Mash.

Як писав “Вголос”, озброєний ножем старшокласник на ім’я Даня Горбатенко спершу кидався на вчителів, а тепер погрожує накласти на себе руки.

Повідомляється, що школяра не затримали, з ним спілкується мама, вона змогла зайти до сина.

Мама Дані твердо впевнена, що її син прийшов сьогодні захоплювати школу через таблетки, які він приймає від сильних головного болю. Які саме це були препарати, незрозуміло. Однак матір школяра впевнена, що пересмикнуло» його саме через ці ліки.

Також повідомляється, що першокласників евакуювали. Учнів старших класів, які ще продовжували навчання в окремому корпусі школи, вирішили евакуювати також.

“Завжди був максимально нестабільний, агресивний, неврівноважений”, — каже про Даню Горбатенка один із учнів школи № 1359.

Эвакуация начальной школы в Жулебино, где заперся ученик с ножом

Первые классы, эвакуированные из школы, в восторге. Старшеклассников наконец тоже решили эвакуировать. Их ведут на первый этаж прямо сейчас."Всегда был максимально нестабильный, агрессивный, неуравновешенный." – так о Дане Горбатенко говорит один из учеников школы № 1359, который учится на год младше.

Опубліковано Mash/Мэш Четвер, 6 грудня 2018 р.