У Верховній Раді Комітет із питань науки і освіти підтримав проект Постанови про заходи зі забезпечення захисту сімейних цінностей та інституту сім’ї в Україні.

Про це повідомляє прес-служба парламенту.

У пояснювальній записці до Постанови йдеться, що її прийняття сприятиме формуванню засад державної сімейної політики, забезпеченню сприятливих умов для всебічного розвитку сім’ї як основи суспільства, захисту інституту сім’ї та сімейних цінностей України, створення належних умов для забезпечення додержання прав і законних інтересів дітей, поліпшення демографічної ситуації, заохочення народжуваності в Україні.

Автори Постанови зазначають, що одним із шляхів досягнення мети підвищення ефективності реалізації основних завдань державної політики України з питань сім’ї, дітей і молоді може стати розроблення та затвердження концептуального нормативно-правового акту Стратегії державної сімейної політики на відповідний термін.

Нардепи прийняли рішення рекомендувати Верховній Раді проект Постанови прийняти за основу та в цілому та направити рішення Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму, який визначений головним під час підготовки законопроекту до розгляду на пленарному засіданні Верховної Ради.

Читайте також: В Україні руйнують інститут шлюбу: експерти за круглим столом обговорили збереження християнських цінностей.

Зазначимо, що наступний рік на Львівщині пропонують проголосити Роком української родини.