Тимчасова слідча комісія щодо розкрадань у Збройних силах України прозвітує про свою роботу під час вечірнього засідання Верховної Ради.

Відповідну інформацію сьогодні озвучив секретар комітету ВР з питань національної безпеки й оборони Іван Вінник, передає “РБК-Україна”.

Він анонсував, що пропонуватиме парламенту продовжити роботу комісії ще на півроку.

“Щодо подальшої нашої роботи, в 16:00 я як голова ТСК з питань розкрадань у ЗСУ доповім у Верховній Раді деякі позиції по звіту, який ми вчора розглянули. Буду пропонувати продовжити роботу комісії ще на шість місяців”, — повідомив Вінник.

За його словами, ТСК має визначити кількість розпроданої техніки та визначити збитки, завдані державі.

“Питання вартості в контексті збитків, звісно, важливе для карного провадження. Складно притягати до відповідальності, коли немає експертизи по збитках. Один з пунктів постанови, який ми будемо голосувати, це питання координації Державної аудиторської служби Кабінету Міністрів із КНІСЕ (Київський науковий інститут судових експертиз, — Ред.) по з’ясуванню обсягів збитків. Ми дослідили, за оцінками деяких експертів, що з 1994 року, з часів підписання Будапештського меморандуму, ми втратили на 200 мільярдів доларів (озброєння, — Ред.)”, — повідомив Вінник.