Представник департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Василь Кирилич зазначив, що українські консули у Москві змогли відвідати трьох поранених військовополонених моряків, а також чотирьох утримуваних в “Лефортово”.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна“.

“Вчора (у четвер) консул відвідав трьох поранених моряків в “Матроської тишині”. Сьогодні відвідав чотирьох моряків в “Лефортово”. Тримаються хлопці мужньо”, – сказав Кирилич.

Він зазначив, що уже визначені дати відвідування моряків в “Лефортово”.

“10-го числа (консули) відвідають шістьох людей, 11-го – шістьох і 12-го – п’ять”, – зазначив офіційний представник департаменту МЗС.

Нагадаємо, 25 листопада ввечері Росія атакувала українські катери у Керченській протоці. У Мережі з’явилося відео атаки.

За даними ВМС України, шестеро українських військовослужбовців отримали поранення. Московити ж кажуть, що внаслідок атаки в морі “отримали легкі поранення” троє українських військових. Також Росія захопила три українські військові катери.

26 листопада депутати Верховної Ради проголосували за введення воєнного стану на 30 діб від 14.00 26 листопада. Однак не в усій країні, а лише на території десяти областей, які межують із окупованим Кримом та невизнаним Придністров’ям.

27 листопада опублікували новий указ Президента про воєнний стан.

Полторак розповів, чому українські моряки не відповіли вогнем під час атаки росіян у Керченській протоці.