На територію Росії за минулу добу не пустили 12 громадян України. Про це розповів радник голови Державної прикордонної служби Олег Слободян, повідомляє УНН.

“За останню добу в Росію не пропустили 12 громадян України, а загалом із моменту запровадження воєнного стану Україною в Російську Федерацію не пропустили близько 180 громадян України”, — сказав він.

Як повідомляв “Вголос”, за добу українські прикордонники не впустили 44 громадянини РФ.

Як відомо, 30 листопада в Україні запровадили обмеження в’їзду росіян до країни.

Речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко повідомив, що потік громадян РФ на кордоні з Україною зменшився вдвічі. 

Нагадаємо, 25 листопада ввечері Росія атакувала українські катери у Керченській протоці. У Мережі з’явилося відео атаки.

За даними ВМС України, шестеро українських військовослужбовців отримали поранення. Московити ж кажуть, що внаслідок атаки в морі “отримали легкі поранення” троє українських військових. Також Росія захопила три українські військові катери.

26 листопада депутати Верховної Ради проголосували за введення воєнного стану на 30 діб від 14.00 26 листопада. Однак не в усій країні, а лише на території десяти областей, які межують із окупованим Кримом та невизнаним Придністров’ям.

27 листопада опублікували новий указ Президента про воєнний стан.