Двоє мешканців Харкова посварились під час розпивання алкоголю. У результаті сварки один із них убив свого друга та відрізав йому голову. Саме ж м’ясо на наступний день почав відрізати, відварювати та їсти.

Як повідомляє прес-служба поліції Харківської області, підозрюваного у жорстокому вбивстві вже затримали. Триває розслідування.

За словами правоохоронців, труп із травмами виявили 11 жовтня в Немишлянському районі Харкова. Він був без голови, а з тіла на окремих ділянках були зрізане м’ясо.

Особу загиблого вдалось встановити швидко – це був 45-річний харків’янин, який перебував у розшуку з 7 жовтня як зниклий безвісти. Раніше чоловік працював у міліції інспектором патрульної служби, але не пройшов переатестацію і був звільнений з органів внутрішніх справ.

Останнім часом він ніде не працював, зловживав спиртним. Його брат розповів, що бачив родича 4 жовтня. Чоловіки посварилися, потерпілий кинув мобільний телефон і пішов з дому. Більше живим сім’я його не бачила.

Слідство встановило, що в день зникнення загиблого бачили в компанії двох чоловіків, які проводили час за пляшкою. Ці двоє чоловіків виявилися батьком і сином, 13 жовтня їх затримали. За місцем їх проживання на балконі в коробці поліцейські знайшли голову вбитого чоловіка, а також інші речові докази, які вилучили.

За словами затриманих, із загиблим вони познайомилися випадково, а потім разом на вулиці вживали алкоголь. Ввечері чоловіки запросили нового знайомого до себе додому. Під час застілля господар квартири посварився з гостем і убив його ударом ножа в шию.

Наступного дня батько почав відрізати від тіла загиблого шматки м’яса. Синові він пояснив, що таким чином необхідно приховати сліди злочину і позбутися тіла. При цьому, за свідченнями хлопця, батько варив людське м’ясо та їв.

10 жовтня чоловікам подзвонив родич з райцентру та повідомив, що хоче найближчим часом їх провідати. Чоловіки тому і  винесли тіло з хати, кинули його в підвал і закидали мішками із сміттям.

Робота по встановленню всіх обставин цього злочину поки що триває. Затримані перевіряються на причетність до скоєння інших тяжких злочинів на території Харківської області, особливо пов’язаних з фактами безвісти зниклих громадян.

Наразі триває розслідування справи. Кримінальне провадження відкрили за п. 4 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство, вчинене з особливою жорстокістю).