У новому, восьмому випуску серії коміксів «Годинник Судного дня» про Супермена показали президента Росії Володимира Путіна, котрий оголосив війну США та вибух Кремля.

Випуск від DC Comics опублікований на сайті readcomiconline, повідомляє УНІАН.

У коміксі Путін виступає на Красній площі поруч із танком і групою військових. Біля нього також стоять російські супергерої.

Він звинувачує США в агресії та повідомляє про початок війни. Промову Путіна перериває Супермен, який спускається з небес і намагається переконати його, що Вогняний Шторм не винен у інциденті, а постраждалих людей (вони опинилися випадково перетворені ним у скло) можна повернути до життя.

З неба за подіями спостерігає Бетмен, який по радіозв’язку попереджає Супермена не приймати жодну сторону в цьому конфлікті. Потім на площі з’являється Вогняний Шторм, по якому відкривають вогонь військові, зачіпаючи росіян.

Супермен намагається зупинити конфлікт, однак йому заважають інші супергерої. Він знешкоджує супротивників, після чого перевертає танк. Результатом бійки стає викликаний Вогняним Штормом вибух, який стирає Красну площу і все навколо з лиця Землі.

Путін при цьому встигає покинути місце події.