31 грудня 2019-го року наша блакитна планета Земля завершила ще один повний оберт навколо Сонця, чим не лише залишила позаду 2019-й рік, а й відкрила для нас ціле нове десятиліття. Протягом минулого року українці пережили дуже багато подій: новий президент, монобільшість «Слуги народу» в парламенті, подешевшання долара та багато інших. Проте, чого нам чекати від нового 2020-го року?

Про це журналісту ІА «Вголос» розповіли астрологи Влад Росс та Людмила Халанська.

Як буде себе поводити українська влада у 2020-му році?

Влад Росс:

В принципі, все доволі просто. Ми підходимо до часу, коли епоха Водолія повністю розкриється у всій своїй красі. Сам Водолій – це така собі соціальна система і структура. Дві найбільші планети Сонячної Системи – Сатурн і Юпітер – входять у зодіакальний знак Водолія, тому у нас є підстави очікувати, що світ буде поступово об’єднуватись. Крім того, в епоху Водолія, ближче до 2021-го року, будуть стиратись кордони між державами, а у світі будуть різного роду емоційні потрясіння. Це може призвести навіть до створення світового правління і усі кордони можуть просто зникнути. Умовно кажучи, колись прийде час, що не буде ні Росії, ні України, ні західної Європи у тому вигляді, який ми маємо сьогодні. Тобто світ іде до глобального об’єднання.

Людмила Халанська:

2020-й рік, в принципі, буде дуже важливим у політичному плані не лише для України, а й для всього світу. Планети в основному сконцентровані у знаку Козерога, тому саме політичний бік життя буде виходити на перший план. Це означає, що в усіх державах будуть відбуватися різного роду політичні процеси. А те, наскільки ці процеси будуть позитивні чи негативні, залежить від персонального гороскопу.

Що стосується персонального гороскопу України, то 2020-й рік буде переломним і важливим для нашої політичної системи.  Це означає, що будуть закладені основні напрямки змін. Тобто, вони лише закладаються, результатів ми поки не побачимо. Це дуже довготривала програма, яка пов’язана із тим, що в кінці 2019 року (в кінці грудня) було сонячне затемнення, яке відноситься до циклу, який програмує події на 18 років наперед. Тому Козеріг, сонячне затемнення та інші показники гороскопів кажуть нам, що в цьому році  почнуться важливі процеси, наслідки яких ми отримаємо згодом.

Що чекає Президента Зеленського на міжнародній арені?

Влад Росс:

Особисто я переглядав гороскоп міністра закордонних справ Вадима Пристайка і можу сказати, що у нього ситуація доволі сприятлива. Наступний рік у нього обіцяє бути набагато кращим і більш позитивним, ніж попередній рік при Порошенку. Я там бачу дуже хороші зрушення, серйозні переговори і досягнення дуже важливих цілей. Зараз ми бачимо, що він вже зробив домовленості у газовій сфері, що безумовно є позитивним фактором.

Буде протистояння із  попередньою владою та людьми, які обіймали високі посади до приходу «Слуги народу»

Тому Володимира Зеленського на міжнародній арені чекає дуже багато перемог і я думаю, що у нього все буде виходити так, як він запланував. Гірше буде на внутрішній арені, де протистояння між різними політиками буде продовжуватись і набирати нових обертів. Це буде протистояння із  попередньою владою та людьми, які обіймали високі посади до приходу «Слуги народу». До Майдану справа не дійде, адже Сатурн – це символ «охолодження» ситуації і він буде проходити по головній точці України. Також Сатурн ніяк не пов’язаний із Марсом – палаючою боротьбою і війною.

Я також упевнений, що буде підписаний пакт про мир по типу Кіпрського сценарію, коли сторони конфлікту просто розійдуться. Я завжди казав, що у 2020-му році перестануть стріляти і настане повне перемир’я на кордоні з РФ.

Людмила Халанська:

Я складала персональний гороскоп Володимира Зеленського і можу заявити, що на нього особисто чекає дуже непростий рік. Мені відомий час його народження, а це грає найбільшу роль, бо звичайна дата народження нічого нам не дає. Я складала прогноз на 2020-й рік багатьом політикам, але саме у Зеленського рік буде найважчим. У нього, фактично, немає жодного позитивного аспекту і взагалі немає легких періодів протягом цього року. Весь рік, аж до початку 2021-го, буде складатись із суцільних напружень. Пізніше, як то кажуть, вже «розсмокчеться». Це буде дуже жорсткий період для нашого президента, який не можна порівнювати ні з 2019-м роком, ні з 2021-м, який теж буде легшим. Все буде йти через перешкоди і їх подолання.

Як будуть жити звичайні люди?

Людмила Халанська:

У фінансовому і матеріальному плані 2020-й і 2021-й роки не внесуть жодних суттєвих змін у життя українців. Тобто, ті тенденції, які ми мали на закінчення 2019 року, збережуться протягом найближчих 2-х років. Іншими словами, це буде і не добре, і не погано. Це буде, як кажуть медики, стабільно важкий стан.

Що буде із війною на Донбасі?

Влад Росс:

Війни, як я вже казав, не буде. Сторони зроблять все, як у кіпрському сценарії. Там перші 5-10 років після стрілянини було складно, кордони були дещо перекриті, а потім люди вже почали спокійно перетинати кордон без будь-якого остраху. У південному Кіпрі зараз грецька влада, а в північному – турецька, приблизно схожа ситуація буде на Донбасі. Там, де Донецьк і Луганськ, буде влада Путіна і Москви, а на території, де Маріуполь і Краматорськ, буде влада Києва і України. Москва віддасть Донбас лише за умови, що Путін покине трон у Росії. Поки Путін при владі, Донбас буде окупованим.

Людмила Халанська:

Починаючи із 2020-го року, йтиме закінчення військових дій і завершення війни. Всі чомусь очікували, що це відбудеться раніше, але з астрологічної точки зору було зрозуміло, що ці процеси почнуться лише у 2020-му році. Це все буде тривати протягом  років. Ментальне повернення Донбасу взагалі триватиме дуже довго, але припинення війни відбудеться саме у 2020-му році.

Роман Гурський, ІА «Вголос»