Як повідомив голова Львівської обласної організації „НРУ за єдність” Руслан Секела, наприкінці травня цього року Андрій Чорновіл очолив політичну партію ОУН в Україні.

Андрія Чорновола було обрано головою ОУН в Україні 30 травня на великому позачерговому зборі партії ОУН в Україні, який відбувся в Києві. Участь у зборі прийняли 22 обласні організації партії і більша частина Головної ради партії.

Андрій Чорновіл, який раніше був одним із провідних діячів „НРУ за єдність” (а ще раніше – членом ПРП – Джа) вже понад півтора роки є членом „ОУН в Україні” і навіть членом проводу Львівської обласної організації цієї партії, ― підкреслив Руслан Секела. Однак сам Андрій Чорновіл ще на початку березня ц. р. в інтерв’ю „Вголосу” заявляв, що йому „не імпонує жодна партія” і що „у політичних партіях він розчарувався”.

Андрій Чорновіл – син В’ячеслава Чорновола, депутат Львівської обласної ради На виборах отримав підтримку 98 тис. львів’ян. Андрія Чорновола вважають особою близькою до об’єднаних соціал-демократів. В обласній раді він входить до фракції „Соціальна справедливість” і не без гордості заявляє, що це саме він ініціював імпічмент голові Львівської облради Михайлові Сендакові. До виборів Андрій Чорновіл працював доцентом Львівського медичного університету, згодом – перейшов на роботу до Західної регіональної митниці

Всі документи зборів, необхідні для юридичного оформлення змін, які відбулися в керівництві партії, подано в Мінюст.

Інший претендент на крісло лідера ОУН в Україні – Роман Козак – не збирається так легко поступатися партійним кермом і разом з головами Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської, Харківської та Одеської обласних організацій ОУН в Україні 1 червня розповсюдив заяву наступного змісту: „ 30 травня у Києві відбулися збори за участю групи осіб з партії "НРУ за єдність" на чолі з головою Львівської обласної організації цієї партії Русланом Секелою та трьох обласних голів партії "ОУН в Україні". На цих зборах було здійснено спробу переобрати діючого голову та провід партії ОУН в Україні. У листі також стверджується, що учасники зборів викрали бланки з печаткою партії ОУН в Україні і підробили підписи на них”.

Ще одна партія з Української правиці зазнає розколу! Яка прикріть!

"Вголос" попросив прокоментувати ситуацію народного депутата Тараса Чорновола.
Коментар був лапідарний:

"Знаєте, яке ОУН, такий і голова. Я не бачу нічого спільного між Андрієм і ОУН, так саме як між прізвищем Чорновіл і депгрупою "СС" в облраді.

Андрій Чорновіл ще не вийшов з ПРП, куди вступив, надіючись, що його кудись оберуть. Потім, не вийшовши з ПРП, він вступив в "НРУ за єдність" Бойка. Звідти він, здається, також не вийшов. Отож він одночасно перебуває у трьох партіях. Це оригінально.