Юрти в підтримку уряду Януковича навпроти пам’ятника Тарасу Шевченку у Львові. Юрти розбивали малолітні янучари з Львівської міська організація Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Союз Молоді регіонів України".

Львівське обласне відділення Партії регіонів називає провокацією сьогоднішню акцію поблизу пам’ятника Т. Шевченку у Львові в підтримку уряду Януковича та парламентської коаліції.

Про це заявив у коментарі Presstime прес-секретар ЛОВ Партії регіонів Юрій Кріль.

"Львівське обласне відділення Партії регіонів до цієї акції ніякого відношення не маємо. Не знаємо її організаторів і виконавців і вважаємо, що це провокація проти Львівського обласного відділення Партії регіонів", – сказав він.

"Ми взагалі не знаємо хто це організував. Вони себе називають молодіжна організація, але наскільки нам відомо ніхто з них не є членом молодіжної організації", – додав Кріль.

Організатор акції Юрій Березовський, який представився керівником міського організації "Союзу Молоді регіонів України", за словами Кріля, був виключений з Партії регіонів ще у 2005 році.

"Він є самозванець, він не є членом ні нашої партії, ні молодіжної організації", – підкреслив керівник прес-служба ЛОВ Партії регіонів.
Так хто ж стоїть за акцією загадкового Юрія Березовського?

Достеменно невідомо. Знаємо тільки, що під час Львівських мерських виборів минулого року, Юрій Березовський очолював виборчий штаб кандидата на посаду міського голови Петра Писарчука у Шевченківському районі міста Львова. Може, на Південному пошукати?