Про це Хома пише на своїй сторінці Facebook.

Хома також є «директором ПП "Городоцька Будівельна Компанія», яке, за його словами, “два роки стоїть і не здійснює діяльності, адже немає замовлень, а газета виходить від громадської діяльності».

У повідомленні Хома себе називає «непримиренним борцем з корупцією».

Хома розповідає, що  за допомогою легкозаймистої суміші підпалили його автомобіль марки ROVER 75, який знаходився біля будинку на власній ділянці, яка огороджена з чотирьох сторін.

«На місці події працювали працівники Городоцького РВ ГУМВС України у Львівській обл., пожежники, силами яких вдалось локалізувати пожежу, та обласна криміналістична лабораторія. На даний момент життю і здоров’ю А.Хоми та його сім’ї, дружині та двом неповнолітнім донькам, нічого не загрожує», – зазначено у повідомленні.

Напад Андрій Хома пов’язує виключно з громадською позицією та журналістською діяльністю.

«Комерційною діяльністю п. Андрій не займається та не є кандидатом у депутати до Верховної Ради України, та участі у виборчій компанії не приймає. В поясненнях наданих працівникам міліції А. Хома вважає причетними до замовлень цих нападів, після низки перевірок його підприємства та часопису «Газета для Вас» опального депутата Городоцької районної ради Дунаса Романа, голову бюджетної комісії райради, на платній основі, брата начальника відділу загального нагляду Львівської обласної прокуратури Тараса Дунаса, брата начальника відділу податкової міліції Городоцької МДПІ Михайла Дунаса, племінника голови будівельної комісії Городоцької районної ради Омельяна Дунаса та свояка голови Городоцької райдержадміністрації Оксани Дунас, а також прокурора Городоцького району Сисина С.В., дружину якого було звільнено з посади керівника земельних ресурсів Городоцької міської ради, після опублікування серії матеріалів у виданні «Газета для Вас», – пояснюється в інформації.

Додамо, як інформує прес-служба прокуратури Львівської області, за фактом пошкодження (за ч. 2 ст.194 КК України) майна журналіста порушена кримінальна справа. Хід досудового слідства перебуває на контролі прокуратури Львівської області. 

Коментар Дунаса на звинувачення читайте тут.