Львівська влада багато років закриває очі на системне порушення її ж рішень з боку ТзОВ "Інтерпрес" і усі ці роки наш помагай-мер Андрій Садовий чомусь цього не зауважує.

Отож, ще наприкінці 2008 року міськрада ухвалила рішення № 2448 щодо розміщення та розвитку МАФів у Львові. Цей документ містить низку додатків, зокрема й Перелік газетно-журнальних кіосків для реалізації трамвайно-тролейбусних квитків та друкованої продукції БЕЗ ПРАВА РЕАЛІЗАЦІЇ ТЮТЮНОВИХ ВИРОБІВ.

Кіоски ТзОВ "Інтерпрес" не дотримуються умов, прописаних в рішенні міськради. Вони не роблять із цього таємниці, навпаки, складається враження, що торгівля тютюном – це головний вид діяльності кіосків "Інтерпрес", адже сигарети виставлені у центральних вітринах кіосків, а от друковані видання розташовані десь збоку, як непримітний довісок до сигарет.

Відверто кажучи, особисто саме до "Інтерпресу" немає будь-яких претензій: кожен виживає, як уміє. Але от до помагай-мера, непримиренного борця з алкоголем та гральними автоматами, як і до депутатів міськради є питання.

1. У нас є влада чи її нема? Немає значення яка: патріотична чи бандитська, мова зараз не про це. Просто хотілось би знати: у нас влада є чи її нема? Бо якщо якісь люди, які називають себе владою, приймають рішення, а їх можна не виконувати, то навіщо ці люди? Щоб брати хабарі?

2. Андрію Івановичу! Ви "успішно" побороли гральний бізнес у Львові, "покінчили" у місті з алкоголізмом в нічний час. На часі – безкомпромісна боротьба з курінням. Увесь цивілізований світ вже давно вжив максимально жорсткі заходи в боротьбі тютюнозалежністю.

Адже відомо, що тютюн шкодить здоров’ю людини не менше, ніж алкоголь. Проте Львів у питаннях боротьби з тютюнопалінням – зовсім не європейське місто. Дорослі, підлітки і діти курять де попало і що попало. Чи не настав час показати приклад всій Україні і Європі, як круто Ви розправитеся ще з однією вадою, яка не пускає Львів у Європу?

3. Шановні депутати! Чудово розуміємо, що рішення про обмеження торгівлею тютюновими виробами приймав старий, антинародний і ліберастичний склад міської ради. Нова ж рада – не така. Ви кращі, ви – чесні і безкомпромісні, ви тверді й непохитні, ви настільки послідовні, що скаженому псу дорогою не поступитеся. Вам глибоко без різниці що про вас напише газета «Експрес».

Ви завжди готові захищати українських підприємців, перед усім тих, які декларують, що своєю роботою сприяють утвердженню державності, української мови та ін. Саме таким є й директор ТзОВ "Інтерпрес" Роман Чміль. Балотуючись на минулих виборах до Львівської міськради від "Пори" Роман Чміль проголосив, що його кіоски продаватимуть не лише тютюн, гламурні журнали, газети, але перш за все українську книжку. Сподіваємося, що це був не лише піар-хід.

Чому б Вам, шановні депутати, не підтримати ініціативу Романа Чміля і посприяти йому в тому, аби мережа "Інтерпрес" торгувала винятково українськими книгами, або ж українськими книгами і сигаретами, компенсуючи прибутками від останніх збитковість перших. А право продавати газети та іншу періодику можна віддати іншим бізнесменам.

Та навіщо ці натяки: право торгівлі продати!, а гроші пустити на розвиток своїх політичних проектів. Тому якнайшвидше вимагаємо від Вас відмінити ганебну ухвалу старої міської ради і прийняти нову правильну ухвалу.

фото: autokolo.com