Екс-львів’янин, відомий політичний діяч, громадянин і націоналіст Роман Козак («Ваша дружина – американка!») іде на парламентські вибори у списку передвиборчого блоку „Блок партії пенсіонерів України”. Про це він повідомив «Вголос» особи сто. До складу Блоку партій пенсіонерів України входять Партія Пенсіонерів України та Партія Захисту Пенсіонерів України. Гасло блоку – Слава Україні, слава пенсіонерам і нашим батькам!

Роман Козак звелів передати наступне: «З повагою в сьогоднішній світлий празник Пречистої Діви Марії я отримав посвідчення кандидата у народні депутати під №11. 11 означає 1+1 або два рази перший. Тому я радий і вірю у перемогу блоку пенсіонерів, який об’єднаві 7 партій і 5 громадських організацій. Із тих 14 мільйонів пенсіонерів 1 мільйон чисельності партій буде проголосовано за пенсіонерів.

Мене рекомендувала Міжконфесійна релігійна спілка України як позапартійного до блоку

Вірю, що добробут пенсіонерів покращиться, вони будуть представлені у Верховній Раді, будуть представлені у владі, в їхньому професіоналізму, їхній порядності і патріотизмі сумнівів ніхто не має, вони забезпечать щасливу старість і дітям своїм, і собі в тому числі і захистять свої інтереси».

Роман Козак ц 2004 році балотувався у президенти України. На даний час обіймає посаду заступника голови Державної інспекції з контролю за охороною, захистом, використанням та відтворенням лісів.