Сума всіх витрат на акції масового протесту коаліції, які тривали від 2 квітня до 27 травня, склала від 55 до 73 мільйонів умовних одиниць, Про це йдеться у дослідженні Міжнародного інституту демократії, результати якого є у розпорядженні proUA.

Згідно з даними експертного аналізу, сума всіх витрат на акції масового протесту склала від 55 мільйонів 55 тисяч до 73 мільйонів 80 тисяч умовних одиниць. Загальна присутність громадян України в акціях масового протесту складає від 500 тисяч 500 до 671 тисячі людино-днів. При цьому автори дослідження відзначають, що це не є загальна кількість громадян, які виступали на підтримку коаліції – одні й ті самі громадяни могли брати участь у акціях кілька днів поспіль.

Автори дослідження також зазначають, що у середньому на вулицях столиці щодня перебувало від 10 до 12 тисяч громадян, які активно підтримували дії коаліції.

Доба перебування учасника протесту у Києві у середньому коштувала 110 у.о. Основні статті затрат складали: проїзд одного учасника – від 20 до 60 грн.; денний гонорар – від 80 до 100 грн.; нічний гонорар від 150 до 200 грн;, а також оренда сцени, виступи артистів; обладнання наметових містечок; та наочна агітація – плакати, прапори, роздаткові матеріали.