Згідно із традицією календар має посторінковий поділ поточного року на 12 місяців. За відповідною датою юліанського (старого) та григоріанського (нового) стилю тут зазначаються християнські події, що вшановуються українськими вірними Греко-Католицької та Православної Церков. Зазначаються вихідні дані євангельських читань для утрені. Одночасно на  кожній сторінці маємо витяги із проповідей, спеціальних пастирських послань, молитов митрополита Андрея (Шептицького). Видання супроводжується відтворенням світлин митрополита та текстом молитви за його прославу: “О мій Боже! З глибини моєї душі віддаю поклін Твоїй безмежній Величі. Дякую Тобі за ласки та за дари, що ними Ти наділив Твого вірного слугу Митрополита Андрея (Шептицького). Прошу Тебе, прослав його також на землі. У тій цілі благаю Тебе: уділи мені у Своєму Батьківському милосерді ту ласку (намірення тощо), про яку Тебе покірно молю. Амінь”.

Крім документальних матеріалів, упорядники календаря (О. Гайова та М. Перун) залучили до нього чисельні кольорові світлини вишиваних ікон о. доктора Дмитра Блажейовського (1910-2011). Серед них – “Різдво Христове”, “Стрітення Господнє”, “Розп’яття Г. Н. І. Х.”, “Воскресіння Христове”, “Вознесіння Христове”, “Пресвята Трійця”, “Святі Володимир і Ольга”, “Преображення Господнє”, “Різдво Пресвятої Богородиці”, “Покрова”, “Св. свщмч. Йосафат (Кунцевич)”, “Святий Миколай”. Тут же подається стисла біографічна довідка про життя, працю і служіння греко-католицького священика, його науково-богословську та мистецьку (вишивання ікон) творчість. Календар також акцентує увагу вірних про часи дотримання посту, загальниць та дні звільнення від посту.

Остання сторінка календаря нагадує українським читачам, що у 2015 р. будемо вшановувати 150-ліття від дня народження Слуги Божого митрополита Андрея (Шептицького). Маємо якнайчастіше молитовно звертатися до Бога з надією і вірою, що до цього ювілею завершиться беатифікаційний процес Слуги Божого митрополита Андрея (Шептицького). Нагадаємо, що він триває із 5 грудня-1958-го…

Степан Боруцький