У Віталія залишилося дві донечки – 1 та 7 рочків… Родині потрібна допомога – реквізити нижче.

На відео – смерть Віталія Валерійовича Васільцова. Відео викладене Сергієм Моргуновим.

Васільцов Віталій Валерійович – народився 16.11.1977р., уродженець села Гаврилівці Кам’янець-Подільського р-ну Хмельницької області, мешкав у селі Жорнівка Києво-Святошинського р-ну Київської області. Помер 19.02.2014 р. вранці.

Приблизно в 00.50 просвистіли кулі чергою з автомата Калашникова, Віталік почав розвертатися, і в цей момент був зроблений постріл з іншого виду зброї. По звуку це явно чутно. Після ознайомлення з відео більшість експертів-криміналістів підтвердили сотні припущень і коментарів на youtube про те, що постріл був зроблений з будівлі Міністерства внутрішніх справ, 2-4 поверх.

Куля увійшла в ліву нижню частину живота і залишилася в тілі.

21.02.2014 р. поховали Віталія двома селами: Жорнівка і сусіднє Княжичі. Він родом з Хмельниччини, але кілька років проживав з родиною в с. Жорнівка на Київщині.

Сиротами залишились дві донечки – одній 1 рік, другій – 7 років.

Віталій – освічена людина, закінчив Аграрний університет, стажувався за кордоном, був одним з кращих професіоналів у декоративному садівництві України. Гуртував навколо себе соціально активних людей, відроджуючи народні традиції. За власні кошти відновив стару криницю загального користування. Безкоштовно, за власною ініціативою, обрізав дерева у селі. Планував з друзями створити у Жорнівці новий дендропарк для прогулянок селян. Не пропускав жодного важливого богослужіння в церкві Княжичів у поважного в селі тезки отця Віталія.

Віталій сам виріс без батька. Двох синів мама виховувала одна з малолітнього віку – батько помер рано. Його дружина Наталя  також напівсирота – в дитинстві втратила маму і виховувалася батьком. А тепер і їх діти лишилися напівсиротами… Мати не може пояснити старшій дочці — Іванці, чому тато більше ніколи не буде з нею бавитись і відводити до школи, як робив це завжди. А молодшенька пам’ятатиме про тата-героя лише з розповідей мами. Малеча, яка поки нічого не розуміє, дуже сумує за татом, постійно його шукає…

Родина потребує негайної фінансової допомоги для діток.

Віталій не встиг добудувати будинок, в якому мешкає родина. Якщо ми гуртом не добудуємо будинок упродовж кількох років, то фундамент почне руйнуватись. Просимо допомагати усіх небайдужих.

Родина буде вдячна усім за допомогу.

Перераховувати кошти можна на банківську картку вдови Приват 4627 0812 0392 2070, дівоче прізвище – Пилипенко Наталія Миколаївна.