Уночі 7 грудня український консул у Москві Альберт Черняков відвідав трьох поранених українських бійців, які перебувають у шпиталі СІЗО «Матросская тишина».

Консул спростував інформацію, раніше розповсюджену у ЗМІ, про те, що нібито в одного з моряків ампутовані пальці руки. Про розмову із консулом повідомила омбудсмен Людмила Денісова.

«Він (консул, ред.) також зазначив, що сьогодні вночі відвідав трьох поранених наших бійців у СІЗО «Матросская тишина». З його слів, їхній стан здоров’я задовільний. Хлопці мають осколкові поранення, ні в кого ампутацій немає – кістки та суглоби цілі», — повідомила Денісова.

Щойно розмовляла з українським консулом у Москві Альбертом Черняковим.Він розповів, що сьогодні відвідав чотирьох…

Опубліковано Людмилою Денісовою П'ятниця, 7 грудня 2018 р.

Нагадаємо, 25 листопада ввечері Росія атакувала українські катери у Керченській протоці. У Мережі з’явилося відео атаки.

За даними ВМС України, шестеро українських військовослужбовців отримали поранення. Московити ж кажуть, що внаслідок атаки в морі “отримали легкі поранення” троє українських військових. Також Росія захопила три українські військові катери.

26 листопада депутати Верховної Ради проголосували за введення воєнного стану на 30 діб від 14.00 26 листопада. Однак не в усій країні, а лише на території десяти областей, які межують із окупованим Кримом та невизнаним Придністров’ям.

27 листопада опублікували новий указ Президента про воєнний стан.

Полторак розповів, чому українські моряки не відповіли вогнем під час атаки росіян у Керченській протоці.