Нещодавно по ТВ я переглянув американський телефільм про кілька видів сучасної наймодернішої зброї, зразки якої ще не поступили на озброєння армії США. Враження – колосальне. Це види озброєння, яке вже не є секретним. Що ж тоді мають у своєму арсеналі США того, чого вони не показують? А лідер сусідньої агресивної держави продовжує лякати цивілізований світ застарілою і заіржавілою ядерною довбнею, окуповуючи території сусідніх держав військовою масою, як це робили монголи у ХІII столітті – духовні наставники і вчителі Російської імперії. Росія почала безнадійно відставати, у порівнянні з великими державами в усіх напрямках економічного і політичного життя, зокрема, в економічній, науковій та й у військовій сферах. Економіка деградує, наука занепадає,особливо тепер, в часі нафтової катастрофи для Москви. Бюджет країни уже не витримує колосального перевантаження, а його поповнення уже безнадійне.

Ще в Росії велика армія, ще чимало ракет,субмарин,літаків чи танків,але це,в основному,кількість,а не якість. А викрадати зразки надсучасної зброї і технологій стає все важче. Загляньмо в історію. Практично всі зразки зброї або її компоненти були або викрадені Росією чи СРСР, або, в кращому випадку-закуплені. Російський ППШ – точна копія фінського автомата СУОМІ,який дався взнаки більшовикам у Зимовій війні 1939-1940рр. АК-47-копія стг-44-Німеччина,пістолет Макарова – копія Вальтера і так далі. Навіть знаменита «трьохлінійка» увібрала в себе елементи бельгійського Нагана. Атомну бомбу і ракетну зброю допомогли прискорити американські шпигуни Розенберги, що працювали на СРСР. Але найбільше вклали праці у виготовлення цієї зброї-німецькі фашисти-полонені, члени нацистської партії,зокрема,41-річний Манфред фон Арденне. Штандартенфюрер, …лауреат сталінської премії, улюбленець фюрера і володар бронзового бюсту в СРСР. І ще одна сталінська премія.

Разом з Арденне  в ядерному центрі СРСР працював і Вернер Шутце –теж член НСДАП. Петер Адольф Ціссен – переконаний нацист, лауреат державної премії СРСР, а ще був Густав Герц, лауреат Нобелівської премії та Ганс Барвіх. Не так Курчатов, як гітлерівська наукова братія разом з агентами в Америці забезпечили СРСР ядерним потенціалом. А більшість радянських ракет були звичайними копіями Фау-2.

Вже зрозуміло, що навіть якщо ціна на нафту зросте, це не врятує Росію від економічного колапсу. Армія пожирає величезні кошти, а гігантська всемасштабна російська корупція активно допомагає їх освоювати.  Фінансових надходжень із Заходу майже немає і не буде і хмари над економікою і політичною ситуацією в Росії збираються усе густіші. Японія прискорено переходить на  випуск електромобілів і на паливо Н2О. Навіть Іспанія зробили велетенський крок в цьому напрямку. Нещодавні повідомлення з Німеччини, зокрема, з Інституту Макса Планка про  опанування плазми, що  невдовзі викличе енергетичну  революцію, очевидно викликало запаморочення у головах російських «яструбів» на чолі з Путіним. Навіть для самих росіян їхня ж нафта стає усе дорожчою, бо доводиться йти за нею усе далі на північ країни. Райдужні імперські мрії Путіна починають згасати. Час працює проти Росії.

Очевидно російський диктатор в своїй поведінці керується гаслом французького короля Людовіка ХVI: «Після нас хоч потоп». Ми звикли бачити Росію в особі кількох міст – Москви, Пітера і ще кількох міст-мільйонників, але не зле було б заглянути на життя громадян Росії в містечках і селах… Те, що путінська Росія перетворилася чи властиве продовжує епоху своїх попередників,ставши, знову типовою поліцейсько-кагебістською державою з імперським оскалом. З часом прийде витверезіння і до нині вірнопідданої інтелігенції, яка поки що підтримує нинішній режим за сите корито. Послідовників Валерії Новодворської чи Лії Ахеджакової небагато, але час свою справу робить.

Вдалині уже засвітилися і китайські горизонти. А ще більші в Росії соціальні проблеми, які Путін та його оточення не бажають висвітлювати. Ось вони: 1-е у світі  місце по кількості зменшення населення; 1-е місце по хворобі психіки; 1-е місце по кількості самовбивств серед старших людей, дітей і підлітків; 1-е місце з покинутих дітей; 1-е місце у світі по кількості абортів і смертності матерів; 1-е місце по кількості розлучень  і народження дітей поза шлюбами; 1-е місце у світі по вживанню алкоголю; 1-е місце в Європі по кількості померлих від пияцтва і куріння; 1-е місце по кількості дітей, що палять; 1-е місце по кількості померлих від серцево-судинних захворювань; 1-е місце по кількості ДТП; 1-е місце по кількості авіакатастроф; 1-е місце у світі по доларових мільярдерах; 127-ме місце у світі з показників здоров’я населення; 134-те місце у світі по тривалості життя чоловіків; 159-е місце у світі по рівню політичних прав і свобод; 175-е місце у світі по рівню фізичної безпеки громадян; 182-е місце по рівню смертності серед 207 країн світу! (Див. Джерело: https:www. Face book  com/ Ihorlviv/. А  ще в Росії інтенсивно зростає чисельність мусульманського населення. Невеселе майбутнє в Росії. І , без сумніву, цей жах Путіну відомий. Та компенсує він цей жах  агресією проти Молдови, Грузії, України, Сирії та дрібними кишеньковими провокаціями біля берегів і в повітряному просторі країн Європи та Америки. Дрібно і безперспективно. Нафта, як джерело самовпевненості, і агресії відходить у майбутнє.