П’ять років тому, і саме 8 грудня 2013-го, попри лементи про провокації, спротив та дурновате гасло ліберастів – ” у нас тільки мирний протест” … Націоналісти Свободівці всеж таки завалили, після першої невдалої спроби 1 грудня, комуняцкій пам’ятник кату Української Нації “вождю пролетаріата леніну”.
А перед тим, 14 жовтня тогож 2013-го року, як і багато років поспіль кожного 14 жовтня, попри скавуління антиукраїнської публіки, з червоно-чорними прапорами та революційними гаслами в Києві пройшов найбільш велелюдний Марш УПА на день Покрови.
І вже 1 січня 2014 року, в атмосфері несамовитої істерії всепропальства, Києвом маршувала Смолоскипна хода в честь Провідника Української Нації Степана Бандери.
І ось тепер, вже в 2018-му, через п’ять років, як це не парадоксально, ті хто тоді озвіріло виступав проти :
– вітання Слава Україні …
– Маршів УПА на Покрову 14жовтня …
– повалення бованів леніна в Україні …
– Смолоскипної ходи 1 січня на честь Степана Бандери …
– гідного шанування живих Вояків УПА
Тепер вони вже написали купи своїх “спогадів”, ну і звісно що приписали собі неіснуючі досягнення і викреслили Свободівців, Націоналістів з історії тих подій.
Хочу всім нагадати, що Революція Гідности це Ідея і Чин, а не брехня та підлість.
І Революція наша ще триває … Наша Перемога попереду.
Справжню історію Революції пишуть самопожертвою, звитягою та кров’ю … а не пустопорожнім піаром брехунів та зрадників, яких на сьогоді очолює головний олігарх, брехун, злодій Порошенко

Прапор !