Українська Реконкіста на завершальному етапі призведе до переможного походу нашого війська на береги Тихого океану, де вояки із берегів Дніпра помиють чоботи у теплих водах поблизу Владивостока.

Світлина від Івана Вовка.

У 772 році правитель Астурії король Pelayo розпочав Reconquista espanola, яка тривала 770 років – до 2 січня 1492 року, коли впав останній бастіон арабських завойовників на півдні Піренейського півострова. Того ж року іспанці розпочали підкорення Нового Світу, тобто Американського континенту…

Проводячи історичні паралелі, варто згадати 1254 рік на українських землях. Саме тоді правитель Галичини і Волині король Данило, виступивши полками проти монгольського хана Куремси, розпочав таким чином Українську реконкісту, яка триває досі.

У 2024 році виповниться 770 років нашої боротьби проти монгольської орди, нащадки якої, заради збереження завойованих територій, у 1721 році назвали свій московський конгломерат модифікованим іменем середньовічної держави київських монархів, що мала назву Русь.

Боротьба триває!

Прогнозую до свого 60-річчя (через 6 років) остаточне завершення нашої РЕКОНКІСТИ, повернення всіх втрачених територій і похід українського війська до українців на Зелений Клин.