Кожен Новий рік в Україні починається з Дня народження провідника українців – Степана Бандери. Його день народження припадає на 1 січня, і це дуже символічно.

Коли в радянські часи в кожному з нас убивали Бандеру, то в моїй уяві поставав образ гицеля, озброєного до зубів автоматами, пістолетами і ножаками, з яких крапає свіжа кров. Він підступно вривається в хати німих від жаху українців і перерізає їм горла, не жаліючи діток.

Яке ж було моє потрясіння, коли я дізналася, що це був інтеліґентний чоловік, освічений, розумний, який нікуди не вривався з ножаками, провів частину свого життя в тюрмах (в тюрмі польській, бо казав полякам, що потрібна самостійна Україна) і концтаборах (концтаборі німецькому, бо казав німцям, що потрібна самостійна Україна), а після війни жив за кордоном як цивілізований європеєць, по образу їхньому, не виділяючись серед них “бандитською зовнішністю”.

Чому ж нам впарювали (раніше був брак інформації) і впарюють досі (в епоху інформаціїних технологій це якесь середньовіччя) образ бандита?

Тому, що Бандера ГОВОРИВ.

Його слова – могутніші, ніж зброя. Ніякі ножаки і автомати з пістолетами не могли зрівнятися з його СЛОВАМИ.

Його голос не був могутнім голосом Левітана чи Паваротті. Але кожне слово, сказане Бандерою, було атомним вибухом.

ВОНИ боялися СЛІВ.

Влада нашої незалежної вимріяної Бандерою держави – ВРУ, президент, на вимогу українців, на виклик часу, на наполягання Свободи – ухвалила рішення відзначити 110 річницю з дня народження Бандери 1 січня 2019 на ДЕРЖАВНОМУ рівні.

Відзначила?
На ДЕРЖАВНОМУ рівні?

Які заходи провели ОДА, РДА? Може в школах міністерство освіти скинуло вчителям якусь рекомендацію, сценарій? Щоб вчителі згадали українського Провідника перед канікулами?

Відзначте кожен, сам собі, день народження великого українця. В пам’ять про нього ПОСЛУХАЙТЕ ЙОГО ГОЛОС.

ПОЧУЙТЕ його СЛОВА.

Виступ Степана Бандери тут https://www.youtube.com/watch?v=4E23fpnYajU