Добряче розжирівши на розкраданні грошей “Нафтогазу”, на незароблених преміях, зробивши публічну відрижку на країну, яку розікрав (“Я надіслав гроші мамі в США. Гроші в країні не тримаю і не збираюся”) ОЗУ “Коболєва-Вітренка” почало новий етап “дерибану”. Добре, що є купка підгавкувачів на зарплаті у вигляді “експертів” (типу Фурси і “зальотного” Мілованова з американським паспортом) і натовп “корисних ідіотів” у вигляді “секти свідків генія Коболєва”.

Тим часом:

  1. Кривий Ріг ледь не замерз. Добре, що поки не Алчевськом не закінчилося. Але, судячи з усього, нас ще все чекає попереду.
  2. Сміла, Шепетівка мерзнуть.
  3. Видобуток газу не росте. А навіть падає, незважаючи на надприбутки “Укргазвидобування” від напружених цін на газ.
  4. ОЗУ “Коболєва-Вітренка” вимагає від Кабміну ще 200 млрд. Бракує “реформаторської дегенерації” грошей на премії.
  5. Що робити з транзитом після 2019 року, неясно. А це — дві третини чистого прибутку.
  6. “Укргазвидобування”, виявляється, також чогось не вистачає. Всього лише 2 млрд. доларів.

Цікаво, коли чинна влада зрозуміє, що без публічного саджання за ґрати всього правління “Нафтогазу” і Наглядової ради з мутними іноземцями на чолі, вибори можна програти. Зі свистом. Коли діти мерзнуть у райцентрах і містах, гуманітарні питання в голову якось не сильно лізуть. Я все до того, що вчасно не посадили Коболєва і не зупинили викачування з країни грошей тільки вже з допомогою західних спільників. Як це раніше робив “Газпром”.