Українські ЗМІ не присвятили 200-річчю Пантелеймона Куліша свою увагу, зате московитське ТБ присвятило цілу передачу і Кулішеві, і мені, і нашій мові, яку вони називають суржиком. Але хоч і так, шкода, що московити не зробили це ПЕРЕД ювілеєм Куліша, бо тоді й наші ЗМІ, які й досі тримають ніс за московськими ЗМІ, щось услід за ними встигли б сказати про українського світоча.

Я взагалі-то не поширюю у себе продукцію московитського походження. Це відео поширю.

Я так бачу, що московити уже й Куліша вслід за Гоголем хочуть присвоїти.

Дивитися відео можна не всім. Лише націоналістам і українським патріотам, хоча це одне й те ж. Чому лише націоналістам? Бо вони загартовані, їх вірус роспропаганди не візьме. Інші – заразяться і повірять. Коли будете дивитися це відео, спочатку прочитайте мій допис за оцим посиланням, бо московити половину передачі говорять про нього.

Окремо звертаюся до української журналістки Яніни Соколової. Сьогодні ви повторюєте МОЇ слова дворічної давнини і називаєте себе при цьому патріотом, а мене за ті ж самі слова дворічної давнини називаєте піарщицею. Не розумію, в чому різниця однакових слів, чому за ті самі слова одна – патріот, а друга – піарщиця, але мова сьогодні про інше.

Пані Яніно, ви берете московитські сюжети і розвінчуєте їх, висміюєте. Однак Ви вже неодноразово брали московські новини про мене і, замість НЕ вірити, вірили московським журналістам, присвячуючи мені свої спічі.

Якось московити написали і розповіли на своєму ТБ, що я закликала бити російськомовних. Я такого ніколи не говорила, але те московське відео побачили ви і, замість висміяти, як висміюєте інші сюжети, теж стали казати, ніби я закликала бити російськомовних.

Хочу вас попередити, щоб ви знову не купилися на московську брехню, якщо вам трапиться й це відео. Звертаю вашу увагу, що в цьому відео говориться, що я ненавиджу все російське і росію і, мовляв, неодноразово про це говорила сама. Наголошую, я сама такого ніде не говорила. Хоча пів світу ненавидить рашу і я вважаю, що є за що, але я ніде не говорила про свою ненависть до всього російського. За що мені ненавидіти Макаревича чи Лію Ахеджакову? Не купіться на цю брехню знову.

Думаю, нам взагалі з вами треба укласти пакт про ненапад. Не гоже чубитися двом людям, якщо вони обоє за Україну. Я вас перша не чіпала, не чіпатиму й далі, пропоную і вам зробити те саме. Тим більше, що про Шарія ми з вами однакової думки і “мочить” він нас однаково.

Прошу друзів, які мають доступ до сторінки Соколової, передати їй мій заклик.