О 14.00 26.12.18 в десяти областях України завершується воєнний стан, місяць тому введений Порошенком із порушенням процедури і закону. І що ?

Ну, що тут ще можна сказати — пощастило Путіну з головним торговим партнером в Україні, якого сам же Путін і привів 2014-го до влади в Україні.

Можна впевнено сказати: який головнокомандувач, такий і його воєнний стан.

Місяць тому Порошенко бризкав слиною та кричав, що йому потрібно 60 діб воєнного стану, щоб захищати країну… Але коли не вийшло нахрапом, то потім погодився і на 30 діб воєнного стану…

А Українські Націоналісти вимагали введення воєнного стану ще влітку 2014-го, і тепер також не мають особливих ілюзій стосовно верховного головноторгуючего 2018-го…

Минув місяць воєнного стану. І що ? Ніхто так і не відзвітував перед ВРУ про результати введення воєнного стану.

Як воно тепер стало? Успішно? Неуспішно? Треба продовжувати? Чи не треба продовжувати?

ВРУ розпустили на канікули до середини січня.

“БПП-Солідарність”, НФті інші клани відіграли розкішні новорічні корпоративи. Майбутній кандидат у Ррезиденти пан Порошенко активно відпіарився по всіх телеканалах. І все… кінці у воду, по воєнному стані.

Задовольнившись на 30-денний воєнний стан, пан Порошенко, раптом саме перед виборам, вирішив “захистити українського воїна”… І це на п’ятому році війни… Мабуть, то буде ще одна “реформа” Порошенка перед виборами?

А тепер усі переможно пішли зустрічати новий 2019 рік і готуватись до виборів…

Але чого ж це мовчать ті тисячі людей, які кричали ще тому місяць “краще пізно ніж ніколи!, ми почали поважати президента !, країна в небезпеці”… Чому мовчать ?
#порошенко