І це не популізм, не данина тренду, не забаганка. Це єдина можлива формула розв'язання політичної кризи в Україні. Лише відставка президента здатна розрядити ситуацію в країні.

Справа в тому, що саме з іменем президента абсолютно обґрунтовано українці пов'язують всі біди, які сталися з країною за останні роки:

·        зубожіння народу, який попри «стабільність і пакращення» опиняється за межею бідності;

·        повне руйнування судової системи і, у зв’язку з цим, відсутність правосуддя;

·        тотальна корупція на всіх рівнях державного управління;

·        дискредитація правоохоронних органів, що сприймаються як злочинні угрупування, які вбивають, ґвалтують, принижують… і залишаються повністю безкарними;
·        рекет з боку «сім`ї». Саме рекет! Бо як ще назвати примусове відбирання бізнесу у людей;

·        придушення малого і середнього бізнесу.

Такі факти можна наводити безкінечно. Вони стосуються всіх українців, без винятку, по всій країні. Через це ненависть до президента вперше за 22 роки не має переважно політичного забарвлення.

Сьогоднішня революція – це вже не політична, а суспільна акція. Це глобальний протест українського новонародженого громадянського суспільства проти режиму, який вбиває, калічить, принижує людську гідність відбирає природні права громадян.Зараз Віктор Федорович сподівається виторгувати собі ще трохи часу «на престолі». Але його доба скінчилася вночі з 29 на 30 листопада, коли він продемонстрував своє справжнє ставлення до українського народу.

Тож, настав час піти. Це треба усвідомити, змиритися. Відставка Януковича буде найкращим, що він зробив для нашої країни за період свого президентства.