У зв’язку із пандемією, яка несе загрозу існуванню держави, національний солідаризм може врятувати націю від загибелі.
Але треба тверезо оцінити дійсність. Людське горе і можливий розвал держави під ударами страшної хвороби, не зупинить «п’яту колону».
Так звана ОПЗЖ і сателіти вже дали свою відповідь на кризу і хаос у який день за днем занурюється Україна. Їхня відповідь – Сталін. Депутат від ОПЗЖ Ківа прямо про це заявляє.
«П’ята колона» добре організована, володіє потужним медійним ресурсом, а головне підтримується Москвою – одвічним ворогом українців і Української держави.
Більше того, переконаний, що Путін і кремлівська банда, мають погоджений із ОПЗЖ план ліквідації незалежності нашої держави у випадку, коли в Україні настане паніка і розвал інститутів держави.
Їхній Сталін прийде з Москви у вигляді панацеї від усіх хворіб.
Очевидно, що нинішня влада не спроможна захистити націю і державу від зовнішніх і внутрішніх ворогів.
У нас не має союзників. ЄС, НАТО і США заклопотані своїми проблемами.
У такій ситуації єдність означає об’єднання усіх сил в ім’я збереження державності України і недопущення приходу до влади «п’ятої колони» .
Не можна допустити, щоб Москва нав’язала нам свій порядок денний.
Я цього досягнути?
Передусім не втрачати здоровий глузд. Бачити пріоритети – подолання пандемії (не існує іншого виходу як підкоритися правилам карантину), недопущення до влади «п’ятої колони» (парламентськими і не парламентськими методами), збереження державності (мирним і військовим шляхом).
Наш виклик полягає в тому, що з поміж цих пріоритетів не має другорядного. Відповідь на кожен з них треба давати вже сьогодні, невідкладно.
Завтра може не настати.