Головний розмовний майданчик Західної України – телепроект «Говорить великий Львів» відтепер щочетверга виходитиме у прямому ефірі на телеканалі «ZIK».

Ток-шоу є своєрідним «голосом» найбільшого україномовного міста у світі. Унікальний tv-hub щотижня збирає авторитетних експертів для обговорення найактуальніших і найгостріших тем в українському суспільстві. Серед гостей телевізійного проекту – народні обранці, провідні політологи, економісти, журналісти, лідери думок і політичні експерти.

Чи буде Галичина в опозиції до всієї країни? Яким шляхом країна піде найближчих п’ять років? Зе-політика – свято демократії чи реванш Росії? Усі відповіді на ці та інші запитання – у головному політичному ток-шоу Західної України.

«Говорить ВЕЛИКИЙ ЛЬВІВ» у прямому ефірі дивіться щочетверга о 19:15 на телеканалах «ZIK» та «НТА», на Facebook-сторінці та YouTube-каналі телепроекту, а також в ефірі найпопулярніших інтернет-спільнот України.

Телебачення у новому необмеженому форматі, у якому кожен глядач може стати учасником дискусії.

Для збільшення фото клікайте

Інформація про ведучих проекту:

У 2014-2016 рр. Віталій Крутяков і Наталія Струк були редакторами та ведучими аналітично-підсумкової програми «Погляд на тиждень» на телеканалі «ZIK». У 2016-му почали працювати на львівському телеканалі «НТА», де Наталія Струк обійняла посаду головного редактора, а Віталій Крутяков став креативним продюсером. На «НТА» нова команда під їхнім керівництвом повністю переформатувала програмну сітку, запустила нові проекти, оновила логотип і концепцію телеканалу.