Сьогодні, 20 листопада, відповідно до розробленого графіку проведення семінарів щодо участі в обласному конкурсі проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2019 рік у сесійній залі обласної ради відбулися перші навчання. Першими семінар відвідали представники обласних комунальних закладів, установ і некомерційних підприємств Львівської обласної ради.

Співголова Конкурсної ради, заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк, звертаючись до присутніх, наголосив, що конкурс проектів місцевого розвитку (раніше — конкурс мікропроектів) із року в рік удосконалюється.

«2019 року ми матимемо новий пріоритет — «Обласні заклади та установи, некомерційні комунальні підприємства обласної ради», який охоплюватиме будівництво, капітальний ремонт, реконструкцію, придбання обладнання та інвентарю, благоустрій території», — розповів він.

Нагадаємо, що відтепер участь у конкурсі зможуть брати структурні підрозділи юридичних осіб, а також обласні заклади й установи галузей охорони здоров’я, освіти, культури, спорту та соціального захисту.

«Дуже радий, що конкурс викликав велику зацікавленість. Обласна рада всіляко сприятиме успішній його реалізації і 2019-го. Закликаю усіх зацікавлених брати участь у конкурсі проектів місцевого розвитку», — наголосив Володимир Гірняк.

Додамо, що під час навчання учасники розбирали реальні приклади, як варто готувати проекти, на що необхідно звернути особливу увагу тощо.

Нагадаємо, що початок прийому заявок у рамках проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2019 рік розпочнеться о 9.00 год. 3 грудня 2018 року і триватиме до 18:00 год. 31 січня 2019 року.

Більше про конкурс — тут.