Співзасновник ГО «Великий Львів» Володимир Квурт вразив своїм емоційним виступом на радіо. Він сказав, що виборці зараз намагаються витягти лотерейний квиток і експериментують з Україною, в якій йде війна.

Емоційний спітч Квурта прозвучав після слів народної депутатки, голови української делегації в Парламентській асамблеї НАТО Оксани Юринець, про те, що ці вибори фактично є найбільш демократичними за всю історію України.

«Коли партнери говорять про вибори першого туру в Україні, то кажуть, що такого демократичного вибору, ще й у час війни, у нас ще не було», – зауважила Юринець.

Володимир Квурт погодився з народною депутаткою, але водночас звернувся до українців.

«Ми всі погоджуємось, що країна рухається у правильному керунку. Так, в країні війна, у кожного є проблеми, напевно не всі задоволені тим, що відбувається навколо. Ну що ж ми експериментуємо?! Ми зараз пробуємо витягти лотерейний квиток. А цей жаргон, який звучить з телеекрану, він мене ображає. Я не хочу в 90-ті, ми вже пройшли той етап. Даруйте, що ж це таке – будемо гопніків ставити очолювати нашу країну?! Дожилися.

Ну це ж приниження! Що ж ми робимо?! Поважаймо себе. Друзі, так не можна, так не робиться», – сказав Володимир Квурт.

Він також додав, що від кожного міста, від кожної вулиці і від кожного громадянина залежить доля країни. Варто жити чесно, сплачувати податки, працювати і мати державницьку позицію. Також Квурт закликав громадян, які відчувають в собі сили і мають конкретні пропозиції, як зробити країну успішною, йти у владу.

Ну що ж ми експериментуємо?! Ми зараз пробуємо витягти лотерейний квиток…

Опубліковано Володимир Квурт: офіційно Четвер, 18 квітня 2019 р.

До слова, Бесіда Оксани Юринець та Володимира Квурта відбулася у ефірі програми «Великий Львів» на радіо «Львівська хвиля.