У понеділок увечері, 15 квітня, у Львові, на вул. Марка Вовчка, сталася бійка.

Про це інформує Патрульна поліція у соцмережі.

Після отриманого повідомлення про інцидент, поліцейські прибули до квартири та знайшли закривавленого чоловіка.

Потерпілий лежав з проникаючим пораненням шиї із критичною кровотечою. Патрульні надали йому домедичну допомогу та врятували. 33-річного чоловіка. Його  у критичному стані шпиталізували.

У той час напарники патрульних, котрі рятували потерпілого, розшукали ймовірного винуватця. Ним виявився 44-річний брат потерпілого.

Чоловік спробував втекти, однак патрульні наздогнали його. Під час поверхневої перевірки у нього виявили ніж.

Порятунок патрульними при критичній кровотечі

Інспектори ТОРу врятували чоловіка в критичному стані Близько 22 години у понеділок, групі тактико-оперативного реагування (ТОР) прийшло завдання про бійку на вулиці Марка Вовчка. Забігши до квартири інспектори миттєво оцінили ситуацію. Там лежав чоловік з проникаючим пораненням шиї із критичною кровотечою. Оскільки патрульні володіють навичками із надання домедичної допомоги, то одразу почали рятувати чоловіка. Інспектори Юрій Шняк та Роман Гунька затискали по черзі сонну артерію пальцями і відтак зупинили кровотечу. Щойно приїхали медики, патрульні передали у їхні руки 33-річного чоловіка. Швидка госпіталізувала його у критичному стані. Тим часом, напарники хлопців розшукали ймовірного винуватця, який наніс тілесні ушкодження. 44-річного чоловіка, брата потерпілого, патрульні розшукали обстежуючи прилеглі території. Він спробував втекти, однак марно, адже патрульні наздогнали його. Під час поверхневої перевірки у громадянина виявили ніж з слідами схожими на кров. Підрозділ ТОР здійснював охорону місця події до приїзду слідчих Залізничного відділу поліції. Дякуємо колегам за сумлінну службу!#lvivpolice #патрульнаполіція #ТОР

Опубліковано Патрульна поліція Львівської області Середа, 17 квітня 2019 р.

Як писав «Вголос», на Львівщині електричка на смерть збила людину.