Мешканці міста Львова не є «людьми з вулиці» і мають право заходити у приміщення Львівської міської ради та вільно спілкуватися з чиновниками.

Про це під час сесії ЛМР у четвер, 20 червня, заявив керівник ВО «Свобода» у Львівській міській раді Маркіян Лопачак.

Він нагадав меру Садовому, який хоче обмежити доступ мешканцям до приміщення Ратуші, про те, що це містяни взяли його на роботу і платять меру  зарплату. «Сесійна зала ЛМР – це не ваше приватне підприємство, в якому ви абсолютний власник», – зазначив Лопачак.

При цьому депутат-«свободівець» також зауважив, що підтримує ініціативу, аби в кабінетах чиновників міської ради велася відеотрансляція.

«З огляду на те, що ви, втікаючи від людей, кулуарно приймаєте рішення на виконкомі, з якими не знайомі ні депутати ЛМР, ні представники мерії, ні мешканці нашого міста, адже ці питання вносять на виконком додатковими питаннями, навіть не розсилаючи депутатам ЛМР, – зауважив він. – І те, що ви говорили, це повний цинізм. Кажете, що такого не робитимете, а рішеннями виконкому так і чините».

Тому, аби не порушувати традиції, які були у Львівській міській раді з часів незалежності, депутат наголосив: «Львів’яни мають право заходити до Львівської міської ради і ставити запитання. Інша річ, що ви як головний менеджер у цих стінах маєте забезпечити доступ львів’янам до цих кабінетів і комфортне спілкування чиновника з людьми».

Та додав: «Якщо ж ви будете спілкуватись так, як зараз, як ви сказали на нараді з головами фракцій, «люди з вулиці заходять», хочу вам нагадати, що вас ці люди сюди і взяли на роботу. І взагалі: це не люди з вулиці, це мешканці міста Львова, які платять вам зарплату».

Як писав «Вголос», у Львові активістам заборонили заходити в кабінети чиновників.