Понад 30 галузевих організацій області зібралися сьогодні у Львові, щоб донести свої вимоги до Уряду України. Зокрема мітингарі вимагали виплатити та збільшити заробітні платні.

Про це повідомляє кореспондент «Вголосу».

«Наша головна вимога – щоб влада припинила знущатися над народом. Маємо конкретні пропозиції щодо встановлення мінімального прожиткового рівня, заробітної плати, пенсії. Вимагаємо припинити піднімати ціни на газ, бо в людей вже немає терпіння. Сьогодні йде навіть зазіхання на майно профспілок, у нас відбирають санаторії, приміщення та будинки», – розповів Роман Дацько, голова Об’єднання профспілок Львівщини.

Оксана Лугина, музкерівник Городоцького дитячого садочку №4 повідомила, що прийшла на мітинг тому, що її зарплатні не вистачає на нормальне і життя, а іншого виходу з ситуації жінка вже не бачить.

«У мене величезний стаж, але я працюю за менш ніж 4 тисячі. При такій зарплаті вижити дуже складно. Величезна частина йде на комунальні послуги, а на себе не залишається й зовсім нічого. Ми, вихователі, даємо чужим дітям тепло, а потім приходимо додому і ледь не плачемо зі своїми», – каже освітянка.

Організатори мітингу зазначають, що 17 жовтня збираються їхати до Києва, адже вважають, що поданий бюджет на 2019 рік пройшов повз них.

«Ми пікетуватимемо Кабінет Міністрів, Верховну Раду, Адміністрацію Президента та не поїдемо доти, доки не отримаємо відповіді», – каже Дацько.

Клікайте для збільшення фото