6 травня в госпіталі Дніпра відійшов у вічність важкопоранений 24-річний старший сержант ЗСУ Іван Сакаль зі Львівщини.

Сайт “LMN” розповів історію Героя.

«У госпіталі Дніпра о 10:45 год перестало битись серце мого рідного братика. Пишаюсь тобою. Ти завжди був моєю опорою, і я завжди рівнявся на тебе. Жаль, коли хтось віддає своє життя за Україну, а хтось на цьому заробляє. Ти вічно будеш жити в моєму серці. Ти не побоявся і, коли треба було у 2014 році, пішов відстоювати і захищати Україну. Вічна Пам’ять тобі, брате, спочивай з миром. Думаю, там не буде війни, де ти зараз. Слава Україні! Слава Нації! Україна понад усе!». – Написав на своїй сторінці у соцмережі брат покійного Героя Михайло Сакаль.

Хлопець родом із с. Завадівка Турківського району. На війні був із перших її днів.

Сільський голова Мар’ян Сакаль розповів: «Хоча був ще молодим хлопчиною, але скільки в ньому мужності було і патріотизму. Після школи хотів стати військовим, як брати його дідуся. Ще на початку 2014-го підписав контракт і пішов в АТО. Останній раз у село приїздив на різдвяні свята. Привітний, завжди усміхнений. На тему війни не любив говорити, як і кожен військовий. Але завжди повторював: «Все буде добре. Ми переможемо!».

Іван – старший у сім’ї. Його брат 22-річний Михайло також служив в АТО за контрактом, але повернувся після закінчення терміну. Іван службу щоразу продовжував. Був сержантом Одеського окремого батальйону морської піхоти. 1 травня неподалік селища Новотроїцьке отримав важкі поранення.

«Намагалися врятувати хлопця, але він так і не приходив до тями, – додає сільський голова. – Всі ці дні бачив батьків. Годі передати їхнє горе. Це старший син, їхня опора, гордість. Повірте, змиритися з думкою, що можна втратити молодого сина, дуже важко. Все село засмучене і розділяє з ними це горе. Зараз чекаємо повідомлення, коли Івана привезуть із Дніпра. Будемо готуватися до похорону нашого Героя».

Як писав «Вголос», «Україну я нікому не віддам»: історія загиблої на Сході кулеметниці Яни Червоної (фото).

Читайте також: «Хочу захищати рідну Україну»: історія загиблого Героя Сергія Гвоздієвського (фото).