У Львові у вівторок, 4 червня, триває засідання ініціативної групи і активістів, які вимагають від Андрія Садового та його заступників негайно піти у відставку.

Трансляцію проводить проект “Великий Львів”.

Чи почула влада Львова вимоги протестувальників, які вже другий тиждень проводять безстрокову акцію?

Додамо, що в середу, 29 травня, під стінами Львівської міської ради проти активістів, які вимагають відставки міського голови, сталась провокація, до організації якої, ймовірно, причетний мер Львова Андрій Садовий.

Також активісти записали креативне звернення до мера Львова Садового.

Нагадаємо з понеділка, 27 травня, більше 15 громадських організацій розгорнули перед ЛМР наметове містечко та розпочали безстрокову акцію протесту. Основна вимога – відставка очільника міста. За цей період акцію підтримали вже сотні львів’ян, які щодня звертаються до протестувальників і пишуть скарги на діяльність Садового. Окрім того, учасники акції хочуть почути публічні звіти правоохоронних органів стосовно всіх резонансних справ щодо діяльності посадовців ЛМР. Зокрема – розслідувань щодо «Афери століття», винних у трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі та крадіжці земель у жителів Рясне-Руська під індустріальний парк.