«Вголос» побував у приміщенні замку.

Ця пам’ятка архітектури належить Львівській галереї мистецтв ім. Бориса Возницького, а тому вхід на територію та у приміщення замку туристам обходиться у 60 грн: 30 грн на територію та 30 грн у приміщення. На касі «Вголосу» це пояснили вказівкою директора Львівської галереї мистецтв ім. Бориса Возницького Тараса Возняка.

На вході у замок розмістили фотозону: банер, імпровізований «трон» та скульптури.

Оскільки у приміщенні замку з 1949 до 1991 року знаходився туберкульозний санаторій, то на першому поверсі можна спостерігати «реконструкції» часів СРСР.

Основна експозиція діє на другому поверсі Підгорецького замку. Там для огляду відкрили чотири кімнати, в які помістили картини-копії тих, що раніше були у цих приміщеннях, а це: роботи Шимона Чеховича, Гіацинта Олесінського, Якоба Йорданса, Шарля Ле Бруна, Яна Де Баана, Пьєтро Бьянчі, Олександра Григлевського, Джованні Баттісто Клементі, Йозефа Грассі та інших італійських, австрійських, польських, французьких, нідерландських художників, якими славилася колекція. Львівська галерея мистецтв не підписала назв копій картин,  скульптур, які експонує у замку, що є вагомим недоліком.

Світлини різних періодів із інтер’єрів Підгорецького замку теж розмістили в експозиції. Адже, як зазначають історики та як видно із старих фотографій, інтер'єри замку вражали своїм багатством. Там були тематичні зали, які називалися: Китайська, Золота, Лицарська, Зелена, Дзеркальна та Мозаїчна.

Без сумніву, найцікавішими у експозиції є оригінальні дверні портали та камін, виготовлені із мармуру. Вони збереглись попри пожежу, грабежі та байдужість Радянського союзу до української історичної спадщини.

Що ж до закритих кімнат замку, то їх стан можна побачити через дверні отвори.

Неприємно вражає те, що про історію замку, його власників нам розповідають поляки. Так, Львівська галерея мистецтв замість виготовити свій банер просто розмістила інформацію про виставку, яка була підготовлена за кошти Міністерства культури Республіки Польща. Там, окрім того, що немає жодної згадки про причетність Підгорецького замку до України, можна побачити відверту зневагу до нашої держави в україномовній версії тексту, як-от словосполучення: «перебуваючи на Україні».

Прикметно й те, що у недавно відкритому Підгорецькому замку уже зараз можна побачити велику кількість польських туристів та навіть журналістів, які знімають фільм про історію цієї пам'ятки архітетктури. 

У Львівській галереї мистецтв ім. Бориса Возницького ж запевняють, що це лише початок ревіталізації Підгорецького замку.