Розважала слухачів вибухова трійця яскравих і харизматичних ведучих – Ілона Ханас, Валентин Сергійчук і Володимир Жогло. Завдяки гумору й легкій імпровізації тепер вони щодня заряджатимуть слухачів бадьорим позитивним настроєм на весь день.

«Обличчя ведучих доволі відомі у Львові. Ця весела трійця знайома львів’янам з КВК. Натомість завдання, що постало перед Ілоною, Володимиром та Валентином, – не розважатися в ефірі, як то було на сцені КВК, а давати людям можливість прокидатися драйвово. Бо всі ми знаємо, наскільки складно зранку бути енергійними й позитивними. Саме тому запропонували слухачеві оригінальне ранкове шоу «Дикий захід», – пояснила програмний директор радіо Уляна Антоник.

Для амбітної трійці це був перший радіоефір у житті. І хоча колінки трохи тремтіли, ведучі певні, що працюватимуть динамічно й натхненно щоранку.

«Ранок завжди починається динамічно. Ми всі поспішаємо, і в ці хвилини дуже хочеться, щоб хтось тебе надихав гумором, цікавими новинами і, звісно, музикою. Тому від нас, радіоведучих, залежить, яким же буде день слухача: енергійним, позитивним чи невдалим», – сказала Ілона.

На запитання, чому ранкове шоу називається так незвично – «Дикий захід», ведучі відповіли, що це пов’язано з регіоном, в якому ми живемо.

«Західний регіон має свій характер. Через це ми хочемо бути в ефірі особливими і трохи дикими. Ми не прагнемо копіювати інших радіоведучих. Ми – особливі, неповторні, справжні! Окрім того, наша держава взяла курс на інтегрування в західне суспільство. Звідси й аналогія – «Дикий захід», – пояснив Володимир Жогло.

Отож налаштовуйте свої приймачі на частоту 107,2 FM і просинайтеся разом з ведучими ранкового шоу «Дикий захід».

На зміну ранковому шоу прийдуть програми «Плюс і мінус», «The show – Шоу Зеника».

Окрім розважальних програм і музичних шоу, ефір радіо «Вголос» буде насичено щогодинними інформаційними випусками. Задля цього працюватиме інформаційна служба «Наголос». Готуватиме новини команда досвідчених журналістів на чолі з Іриною Мартинюк та Сергієм Барашевським.

Нагадаємо, що радіо «Вголос» вийшло в ефір у тестовому режимі 16 листопада.