Як повідомила прес-служба ВО «Свобода», львівські «свободівці» вже звернулися до правоохоронних органів із заявою про вчинення кримінального правопорушення.

«Вважаємо ці дії відвертою провокацією та сприянням державі-агресора. Дмитро Донцов вніс неоціненний вклад у розвиток Української Держави, тому знищення меморіальної дошки це відверта спроба дестабілізувати ситуацію у місті. Звертаємося до правоохоронних органів та Служби безпеки України з вимогою негайно знайти та притягнути до кримінальної відповідальності винуватців», – зазначив «свободівець» Любомир Мельничук.

Нагадаємо, що 4 жовтня 2013 року у Львові на вулиці Миколи Лисенка, 11, відкрили меморіальну дошку Дмитру Донцову. Згідно з рішенням Львівської міської ради, Науково-ідеологічний центр імені Дмитра Донцова був зобов'язаний власним коштом виготовити і встановити меморіальну дошку відповідно до погодженого проекту. Після цього її передали на баланс Галицькій районній адміністрації. Вже 14 липня 2014 року так званий «антифашист» Олександр Калинюк через суд намагався скасувати рішення виконавчого комітету Львівської міськради щодо встановлення меморіальної таблиці Дмитрові Донцову на фасаді будинку на вул. Лисенка, 11, у Львові. Комуніст обґрунтував свою думку тим, що Донцов нібито «відверто пропагував фашизм». Проте суд відмовив у задоволенні позову Олександру Калинюку.