Про це повідомляє кореспондент «Вголосу».

Тут учасники заходу, зареєструвавшись та отримавши пов'язку з індивідуальним номером, мали змогу потанцювати під батярські пісні та навіть зробити модну зачіску. Самі батяри та батярки, що було обов’язковим для участі у велопроменаді, були одягнені у вбрання першої половини минулого століття та мали прикрашені велосипеди.

Співорганізатор заходу Валентина Залевська розповіла: «Ми кожного року намагаємось змінити локації. Цього року також додали багато лекцій, екскурсій та інших активностей для гостей нашого свята. Попередньо зареєструвалось 70-100 осіб. Основна мата нашого заходу – поширення міської велокультури та естетики міжвоєнного періоду».

5-кілометровий маршрут батярів пролягав з площі Митної до парку Богдана Хмельницького такими вулицями та локаціями: Винниченка – площа Соборна – вул. Князя Романа – вул. Івана Франка – Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові – вул. Івана Франка – вул. Лижв'ярська.

Учасники заходу також зупинились на частування у саду Державного Меморіального Музею Михайла Грушевського.

А у парку Богдана Хмельницького нагородили переможців велопроменаду, зокрема за найкращий велосипед, та визначили найкращих батяра та батярку.