Організатори свята анонсували участь у «Флюґерах» музикантів з Польщі, Норвегії, Італії, Німеччини, Угорщини, Ірландії та України (зокрема, з Криму та східноукраїнських міст).

Учора, 1 травня, усе почалось з урочистого концерту Біґ-бенду Державної служби надзвичайних ситуацій. Далі на сцені виступали: «Dzyga Jazz Quintet», «Free Breath», «ГИЧ Оркестр», «POŁUDNICE & Miss God» та ін.

Сьогодні на сцені виступали юні колективи і зубри якісного мистецтва: «Richard Kanaforsky Quartet», «Meltdown», «Джалапіта», «Wovoka», «FIRKIN».

Третій день фестивалю, 3 травня, буде присвячено українським колективам, особливо тим, які представляють Крим та Схід нашої держави. Зокрема, на «Флюґери» приїхав краматорський колектив «Ground Beat», з яким організатори познайомилися під час проекту «Концерти Миру», що відбувся на торішньому фестивалі «Jazz Bez». Харків на головному весняному фестивалі Львова представить молодий і сильний, як весняний вітер, гурт «Szklo». Обов'язково приїде на «Флюґери» один з кращих друзів фестивалю Jacek Bielas Bieleński з польського Лодзя, який познайомить меломанів зі своїм новим проектом «Bielas I Koty Papieża». Крим представлять панки, що співають кримськотатарською мовою – група «Shatur-Gudur». Ще одна з багатьох прем'єр – спеціальна програма, над якою уже сьогодні працює переконано джазовий гурт «Shockolad» та співачка Брія Блессінґ.