Про це повідомляє кореспондент «Вголосу».

«Роботи з облаштування парку розпочали в березні. Це лише перша черга розробленого торік проекту, реалізація якої передбачає витрати в розмірі 5,6 млн грн. На роботи в цьому лісовому масиві вже витрачено 1,730 млн грн. У рамках першої черги ще плануємо облаштувати й перпендикулярну до центральної доріжку та збудувати радіальні шляхи для хресної дороги. Плануємо закінчити до Зелених свят», розповіла голова Сихівської районної адміністрації Ірина Маруняк.

Загальна вартість проекту з перетворення лісосмуги на парк духовної культури – 50 млн грн, а термін реалізації проекту – 5 років. За цей час у новоствореному парку облаштують 14 стацій хресної дороги, дитячі та спортивні майданчики, велодоріжки також обіцяють і наявність wi-fi. У парку буде щонайменше 8 входів, головний вхід буде розміщено з боку проспекту Червоної Калини.

Священик з храму Різдва Пресвятої Богородиці о. Василь, поблизу якого є майбутній парк, зауважує, що раніше ця територія була постійно засміченою, а цьогоріч, коли віряни їхнього храму вперше провели тут хресну дорогу, сміття поменшало.

«Раніше тут люди постійно влаштовували пікніки і рідко хто за собою прибирав. А вже цього року, коли близько тисячі людей пройшли тут хресну ходу, а поруч готували шашлики, то сміття суттєво поменшало. Це буде парк для духовного відпочинку. Місце, де ти можеш прийти, посидіти на лавці та просто відпочити морально», зазначив отець Василь.

Мешканці Сихова в новоствореному парку можуть встановити свої іменні лавочки.