Про це повідомляє кореспондент «Вголосу» .

Активісти заявили, що російські вибори не є реалізацією права голосу, а лише спробою ще раз нагнути увесь цивілізований світ і змусити його прийняти позицію московської федерації, яка руйнує міжнародний порядок. 

«Путін скоїв великий злочин, за який скоро буде відповідати перед міжнародним трибуналом. Наша перемога- не за горами, я бажаю Україні тільки одного – звільнення окупованих територій і миру. Сьогоднішнє віче – це ще один крок до нашого звільнення від загарбника», – сказав український військовий, морський офіцер, заступник голови Спілки офіцерів України у Севастополі, громадський діяч та журналіст Тимур Баротов.  

За словами активіста Революції Гідності Юрія Яценка, коли Росія окупувала Крим, українці не були до цього готові, в той час як агресор планував свій злочин більше 20-ти років. Тоді про українських політв‘язнів нічого і не знали, але тепер все змінилось. Що швидше ми починаємо усвідомлювати проблему, то оперативніше маємо братися за її вирішення. Українцям треба діяти раціонально і не опускати руки.

Наприкінці віче активісти розгорнули гігантський український прапор та заспівали два гімни: український та кримсько-татарський.