«Упродовж трьох днів відвідувачів фестивалю тішитимуть своїми виступами «Скрябін», «Русичі», «Оркестр Янки Козир», «Юркеш», «Бурдон», «Скрімес», «Дивні», «ДримбаДаДзига» та українці з Польщі – гурт «Беркут», - розповів заступник директора МО «Дзиґа» та, за сумісництвом, прес-секретар фестивалю «Левада-Дністер» Юрко ВовкоГон.

«Окрім концертної програми на великій сцені, публіка зможе відвідувати майданчики з різноманітними атракціями, послухати виступи народних колективів, відвідати відбіркові тури телефестивалів «Мелодія» та «Надія», оглянути ленд-арт від львівських митців та виставки народних промислів, взяти участь у численних майстер-класах, або ж стати співавторами автомобільних шоу «Шляхами Швейка» чи «Горбатий Запорожець», щовечора дивуватися феєрверками, кататися на велосипедах екологічними маршрутами чи плавати на катамаранах», - розповів директор фестивалю Микола Шийко.

«Відвідувачі із дітьми зможуть залишити своїх малюків на дитячому, а віруючі матимуть змогу у неділю відвідати святкову літургію у Лаврівському монастирі», - додав він.

За словами заступника начальника управління культури та туризму Львівської ОДА Андріана Кліща. Фестиваль стане чудовою промоцією регіону і заполонить багато туристів не лише з України, а й з сусідніх країн.

«Левада-Дністер» стане справжнім святом української душі, а кращі фолькові та рокові гурти, різноманітні атракції та чудові краєвиди робитимуть фестиваль унікальним і спонукати муть ще і ще приїжджати до нього», - додав він.

«Особливістю фестивалю «Левада-Дністер» є місце, яке, окрім природної краси, відзначається ще й екологічною чистотою, а верхнє русло Дністра створює усі умови і для відпочинку на пляж, і для екстремальних розваг на річкових порогах», розповів заступник голови Самбірської районної ради Віталій Кімак.