Про це сказав голова вільної профспілки освіти і науки Львівщини Андрій Соколов під час прес-конференції сьогодні.

Андрій Соколов розповів, що до участі у конференції запрошені педагоги Львова і Львівщини, депутати Львівської міськради, представники виконавчих органів влади, а також депутати Верховної Ради України.

«Ми будемо розглядати питання некомпетентності місцевої влади у фінансуванні освітянської галузі, а також державну політику у цьому напрямку взагалі. Ми обурені тим, що не було громадських слухань з приводу нестачі фінансування доплат вчителям, тому вирішили самі це обговорити», – сказав Андрій Соколов.

Також, за словами Андрія Соколова, освітяни обговорять положення про атестацію працівників освіти, прийняте Кабміном наприкінці грудня.

»По-перше, це положення не є вищим за закони, тому не може виконуватися першочергово. Воно суперечить кодексу законів України про працю і Конституції України. По-друге, будь-яке нове положення має пройти апробацію», – сказав Андрій Соколов.

Голова вільної профспілки освіти і науки Львівщини розповів, що через нові правила атестації у Львові можуть залишитися без роботи близько 500 працівників галузі освіти.

Також 1-го березня пройдуть акції протесту медиків Львова і Львівщини.
Недофінансування медичної галузі Львова цьогоріч, за словам Андрія Соколова, становить 30%. «Там просто труба», - сказав він.