Зустріч тевео львівського губернатора Микола Кмітя з камео Воєводи Підкарпатського Мирославом Карапитою в намоленій кармою Олійника 257-й кімнаті. Оушен та його друзі – праворуч і починають білими. Польські друзі, в к-ті воєводи та перекладачки, – ліворуч.

Теми обговорення традиційні: пам’ятники, візи, Перемишль, Павлокома і футбол. Присутні модні друзі Оушена – Батенко та П'ятак (з закосом під золоті 70-ті) + інша мєлка шушара.

Мінеральний Оушен продовжує русло Олійника імені "ялюдина президента". Але якщо Олійник скакав в ополонку, то Кміть – просто виконує його найбільший заповіт – "не словом, а ділом".

Йому доводиться витягувати з себе потрібні слова. Самтаймс, на зустрічі зависає дурнувате мовчання, яке намагається врятувати польський дружбан. Кміть не дивитись в очі співрозмовнику. Не знає де подіти руки і постійно крутить ручку.

Крапаль, розглючують становище спічі П'ятака і Батенка. Кміть краще почувається в такій ситуації. Вербальна комунікація – не його креветка. Зате, він класний управлінець, підказують збоку.

Мейбі, з того і буде щось добре.