Благодійний фонд «Добре серце» вже понад 2 роки співпрацює з освітніми закладами Стрийщини. За цей час втілилися в життя ряд програм на підтримку учбових закладів, талановитих школярів, проведено конкурси на кшталт «Пам'ять роду», «Словосвіт». Надано фінансову допомогу на учбову й художню літературу для шкільних бібліотек, закуплено парти, стільці, комп’ютерну та оргтехніку, підтримано ініціативу батьківських комітетів з утеплення класів шляхом заміни вікон.

1Олег Канівець вітаючи школярів з Днем знань, наголошував на патріотичному вихованні підростаючого покоління, зокрема у СШ №7, у якій у свій час вчився провідник ОУН-УПА Степан Бандера, видатні Пластуни він сказав: «Маю за велику честь розпочинати сьогоднішній день участю у святі 1 вересня у вашій школі №7, стіни якої пам’ятають величезні історичні віхи. Для вас дорогі діточки це значна відповідальність навчатися у такому легендарному закладі. На сьогодні школа №7 чи не єдина в місті, яка проводить конкурсний відбір у перший клас і саме у вашому учбовому закладі найбільше першачків – 60 маленьких стриян. Низький уклін директорові й педагогічному колективу, які зуміли зберегти й примножити славу школи».

1У своїй рідній школі №2, де у свій час навчався Олег Канівець, політик зазначив: «Нещодавно я ознайомився з соціологічними дослідженнями де визначали найбільші проблеми у школах і вони зводяться до трьох: низький соціальний статус вчителя, відсутність бюджетного фінансування, часта зміна ідеологічного та інтелектуальної складової начального процесу. Сьогодні ми повинні низько вклонитися вчителю з великої букви, за його жертовну працю, за те, що молоді вчителі ідуть виконувати свою місію за мізерну зарплату. Ми повинні вклонитися їм, як і священикам, оскільки вони виконують функцію міцних стовпів української нації, на яких тримається наше суспільство».

1Олег Канівець переконаний, що держава повинна повернутися обличчям до педагогів, підняти їх соціальний статус, повинна забезпечити їх належним бюджетним фінансуванням. Про це він наголосив у найстарішій школі м. Стрия №1. А статус вчителя повинен отримати – державного службовця. «Виховання майбутнього нашої неньки України – це є державна справа. Згадується приклад Японії, яка після війни серед різних реформ найголовнішою реформою зробила освітянську. І за 20 років Японія увійшла в число передових країн світу. На моє глибоке переконання найближчим часом нова влада України дійде до розуміння, що треба вкладати більше коштів саме в освітянську галузь, щоб ми виховували наших майбутніх зірочок в усіх напрямках, як гуманітарної так і технічної, і державної сфер. Я вірю, що так буде, бо у нас самовіддані вчителі і найближчим часом будуть самовіддані державні мужі», - сказав Олег Канівець.

1На велелюдному подвір’ї найбільшої стрийської школи №3, яка носить ім’я великого Каменяра – Івана Франка голова Благодійного фонду «Добре серце» Олег Канівець зазначив: «1 вересня – це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Він дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням - до своєї другої домівки – школи. Саме в День Знань ми з особливим трепетом згадуємо своїх вчителів й викладачів, їх неоціненну роботу розуму й серця. Щиро дякуємо вам, дорогі педагоги, - ми завжди залишаємося вашими учнями! Бажаю усім дітям досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо, нашим дорогим першокласникам - ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!».

1Разом з Олегом Канівцем ці ж учбові заклади відвідав депутат Стрийської міської ради фракції ВО «Свобода» Олег Кузь, який вручав директорам шкіл добірку мовних плакатів «Слово – меч духовний».