Влада північної Італії в п’ятницю розпорядилася закрити школи, бари та інші громадські місця у 10 містах після цілого ряду нових випадків захворювання коронавірусом.

Про це інформує AFP.

Перевірки на наявність вірусу п’ятьох лікарів і ще 10 чоловік дали позитивний результат в Ломбардії. Ще два випадки підтверджені в регіоні Венето. Крім того, за даними регіону Ломбардія, близько 250 осіб перебували в ізоляції, а 60 співробітників Unilever були перевірені на наявність вірусу.

Регіональна залізниця Trenord заявила, що її потяги більше не будуть зупинятися на трьох станціях у постраждалому районі.

Більше 50 тисяч осіб попросили залишатися вдома у відповідних районах, а всі громадські заходи, такі як карнавальні свята, церковні меси і спортивні змагання, були заборонені на термін до тижня.

У муніципалітеті Казальпустерленго (Casalpusterlengo) біля міської ратуші вивісили оголошення такого змісту: “Коронавірус: населенню пропонується залишатися в приміщенні в якості запобіжного заходу”.

Прем’єр-міністр Італії Джузеппе Конте заявив, що “все під контролем”, і підкреслив, що уряд підтримує “надзвичайно високий рівень безпеки”.

Першим містом, яке було закрите, стало Кодоньо з населенням 15 000 осіб, де у трьох людей тести дали позитивний результат на вірус, включаючи 38-річного чоловіка та його дружину, яка на восьмому місяці вагітності.

Первинне тестування ще трьох людей дало позитивний результат на коронавірус, очікуються остаточні результати.

Як відомо, протягом минулої доби за межами Китаю 76 людей заразилися на коронавірус.